ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3761

Notifications

  • No Unread Notifications

Open
Sezon sonu jübile

warning
This thread is closed. Threads older than 6 weeks are closed automatically. To continue this discussion, create a new thread.
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 6054
100 days ago
Oyunun özellikle transfer sistemindeki saçma mantık beni bu düşünceye itmiştir. 7. Tur nedir arkadaş oyunculardan daha fazla coins alma mantığı mıdır ? Bitiş saati bellidir bir transferin. En yüksek bedeli veren kazanır nokta ! Bu iş böyledir. Hepinize iyi oyunlar dilerim 
md-quotelink
medal 8288 MODERATOR
100 days ago
Merhaba Özkan, 
Transfer sisteminde oy veren tek bir kişi kalana kadar devam eder. Açık arttırmalarda da son tekliften sonra belli bir süre verilir başka bir teklif gelmezse son teklif kabul edilir, oyundaki sistem de budur. 9 jeton vererek teklif verilmemiş transfer yapabilirsin :)
İyi oyunlar!
md-quotelink
medal 6054
99 days ago
Her seferinde teklif verilmeyen seçenek peşine mi düşeceğiz böyle saçma sistem mi olur. Mevzu 7. Tur.  Bari her turda en çok teklif veren sayısı azalsa. 7. Tur olmuş hala 5 kişi teklif veriyor. Oyuncu tırtıklamaktan başka birşey değil bu. Onlarca menajerlik oyunu oynadım böyle saçma sistem görmedim. Ben yokum. 
md-quotelink
medal 7854
99 days ago
İyi de her menajerlik oyununun transfer sistemi bu şekilde işliyor. İlk turun ardından, ilk turda teklif vermiş olan herkes teklif vermeye devam ettikçe teklif turları da o kadar uzuyor. Bundan memnun muyum? Hayır ama bu oyun özelinde değil, tüm mobil menajerlik oyunları genelinde çark bu şekilde işliyor. Sırf bu yüzden ihalelere girmek yerine, 9 jeton biriktirip kendime uygun birini gördüğümde anında satın alıyorum onu.
md-quotelink
medal 6054
99 days ago
Sefa
İyi de her menajerlik oyununun transfer sistemi bu şekilde işliyor. İlk turun ardından, ilk turda teklif vermiş olan herkes teklif vermeye devam ettikçe teklif turları da o kadar uzuyor. Bundan memnun muyum? Hayır ama bu oyun özelinde değil, tüm mobil menajerlik oyunları genelinde çark bu şekilde işliyor. Sırf bu yüzden ihalelere girmek yerine, 9 jeton biriktirip kendime uygun birini gördüğümde anında satın alıyorum onu.


Menajerlik oyunlarının sistemi bu şekilde mi işliyor hayal mi görüyorsun ?? Oyun ismi söylettirme bana burada. Şu an bile hali hazırda 2 futbol 1 basketbol olmak üzere menajerlik oyunu oynuyorum böyle coins ile işleyen sistem yok. Tranaferin biteceği saat belli. Saniye sonunda en çok teklif veren alıyor. Bunun gibi sürekli tur tur oyuncuları coins e sürükleyen sistem yok. Coins biriktirip binlerce düşük profilli oyuncu bakıp 1 tane iyi çıksın diye gün boyu oyunun transfer sayfasında mı bekleyelim ?? 
Saçma ötesi bu sistem
md-quotelink
medal 7854
99 days ago
Siz 3 oyundan bahsediyorsunuz, ben bahsettiğim şekilde düzen kurmuş menajerlik oyunlarını saymaya kalksam A4 sayfası dolar. Mobil oyun dünyası içerisindeki istisnai numunelere denk gelmiş olmanız, ne yazık ki bu gerçeği değiştirmiyor.

Tekrardan altını çiziyorum, bu sistemin meraklısı ya da sevdalısı değilim ama maalesef işleyiş bu şekilde yürüyor.
md-quotelink
medal 9413
99 days ago
Bırakın nereye giderse, ne yaparsa yapsın, karşısındaki insana doğru düzgün hitap etmeyenlerle muhatap olmayın.
md-quotelink
medal 6054
99 days ago

Kayhan
Bırakın nereye giderse, ne yaparsa yapsın, karşısındaki insana doğru düzgün hitap etmeyenlerle muhatap olmayın.Hitabın neresinde bir problem gördünüz acaba ??  Hayal görmek kelimelerinde ne saygısızlık ne haksızlık var yazdıklarımı tekrar okuyun beyefendi. Hayal görmek gördüklerini yanlış anlamak anlamında kullanılmış. Ayrıca sistemi savunan arkadaşlar hangi dünyada yaşıyorlar? Anormal olmayan menajerlik oyunlarında transfer oyun içi parayla yapılır coins ile değil. A4 sayfası dolduran arkadaş özelden yazsın o a4 sayfasının 1/4 ünü inanayım kendisine. Bem bu sistemin tur olayının yanlış olduğu kanaatindeyim. 7. Tur a geliyor hala 5 kişi teklif basıyor herhalde insanların coins ı olduğu sürece 9999999. Tura kadar gidecek olay. En azından her turda bir kişi elense belli bir tur sonra 2 kişi tekkif yapsa olay en azından düzelir. Şunla muhattap olmayın böyle saygısızlarla tribine de girmeyin biz kime nasıl hitap edeceğimizi biliriz. Burada kanaatimizi dile getiriyoruz olayı yanlış kavrayana hayal görmeyin demişiz hemen saygısız mı oluyoruz geçiniz efendim geçiniz.. fikri olan söylesin saçma yoruma tabiki kızarım
md-quotelink
medal 5940
99 days ago
Burada tek saçmalayan sizsiniz Özkan Özdemir. İlk cevabınız da saygısız ve kaba, mahalle arkadaşınızla konuşmuyorsunuz. Daha kötüsü de o tarzınızı normal bulmanız. Bu oyun tek kuruş para harcamadan sonuna kadar oynanabilen nadir oyunlardan biri. Her yarış 3 token kazanıyorsunuz. Tokenlerinizi doğru kullanırsanız hiçbir yerde sıkıntı çekmezsiniz. Foruma eklenen İP UÇLARI başlıklı rehberi okuyun, orada ihalelerde ne yapmanız gerektiği yazıyor. Tabiki oyunun yapımcılarının amacı para kazanmak, kim nesleğini, işini bedava yapıyor ki? Ama kimseyi para harcamak zorunda bırakmamışlar. Beğenmiyorsanız çekip gidersiniz, burada tek saçmalayan da, tek trip yapan da sizsiniz.. Oyuna trip atanı da görmüş olduk sayenizde.
md-quotelink
medal 5635
99 days ago
Gerçekten burada tek saçmalık sizin yazdılarınız Özkan Özdemir. Kimse kimsenin avukatı değil, insanlarla alay eder gibi konuşmaya hakkınız yok. Yok aşırı hassas, yok elit ortamınız filan, siz düzgün konuşmayı bilmiyor musunuz? Tarzınız bu olmuş ama farkında değilsiniz. Gayet net söylemişler, beğenmiyorsanız gidin, neyi bekliyorsunuz?
md-quotelink
medal 6054
99 days ago (Last edited by Özkan Özdemir 99 days ago)
Tuhan
Gerçekten burada tek saçmalık sizin yazdılarınız Özkan Özdemir. Kimse kimsenin avukatı değil, insanlarla alay eder gibi konuşmaya hakkınız yok. Yok aşırı hassas, yok elit ortamınız filan, siz düzgün konuşmayı bilmiyor musunuz? Tarzınız bu olmuş ama farkında değilsiniz. Gayet net söylemişler, beğenmiyorsanız gidin, neyi bekliyorsunuz?Ben neyse onu söylerim iki yüzlülüğü sevmem. Yapacak birşey yok sistem bu diyeceğinize savunmaya geçilmesi tuhaf. Sayın otoritemiz de çıkmış hemen saygısızlıkla itham edip böyleleriyle muhattap olmayın demiş. Bir eleştiri karşısında hemen oyunu savunma moduna geçiliyorsa durup düşünmek lazım. İlk mesajıma bakılırsa serzeniş var ama yanıt veren arkadaş alay eder gibi transfer listesinin başında bekle bin tane aday arasından 1 tane iyi çıkarsa şansına 9 jeton basar alırsın demiş tamam çözüm o olabilir ama ben memnuniyetsizliğimi dile getirdim yanlış mı yaptım. hemen meczup ilan edildim
md-quotelink
medal 6813
99 days ago
Sen neyse onu aöylersin de başkaları yalan olanı, sahte olanı mı söyler? Her yeni söylediğinle başka bir pot kırmışsın, kırmaya da devam ediyorsun. Herkese bir sıfat yapıştırmayı da bırak. Ne o öyle sayın otoritemiz filan, kimsin kardeşim sen, problem çıkarmaya mı çalışıyorsun? En başında sana sistemin bu olduğu söylenmiş, kaç mesajda da yazılmış, beğenmiyorsan çek git, ne diye uzatıyorsun? 
md-quotelink
medal 7493
98 days ago
Özkan ozdemir kardeş oyunu begenmiyorsan Gidebilirsin. Tm mı. Burada senin bos laflarini cekemeyiz. Oyunun kurali bu carti bu kartı bu sistemi bu.. Zorla ki oynatiyorlar seni. Silah mi dayadilar Alnina. Bak seni uyarmicam. Ben ters adamım. Bir insana öyle küfür ler edebilirim ki hayatın boyunca kaldiramazsin. Bak yemin ederim öyle bir adamım. Onun için bizi yorma. Işine bak. Laf yapma. Varsa sıkıntın git igp ye mail at. Onlarla çöz olayini. Bak yemin ederim ters adamım. 
md-quotelink
medal 6054
98 days ago (Last edited by Özkan Özdemir 98 days ago)
Herkes ağız birliği yapmış, transfer sistemini eleştirdik meczup ilan edildik. Ben hayal aleminde yaşamak deyimini kullandım meğer hakaret etmişim. Önüne gelen beğenmiyorsan çek git diyor. Sağolun el birliğiyle bırakmamamı sağladınız. Ben kimseye hakaret etmedim. Bitmek bilmeyen bana göre saçma bir transfer etme olayına uyuz oldum sinirlendim geldim dile getirdim hemen saygısız ilan edildim.. herkesin içi rahat olsun hakaret nedir biliyorum kimsenin hakkını yememeye özen gösteriyorum hayat felsefem budur. Ne düşünüyorsam söylerim. Kalbini kırdığım arkadaşlardan özür dilerim. Dilin kemiği yok. Ayrıca bak ben ters adamım oğlum bak git diyen şahısa cevap vermeyeceğim. Ben olayları kişiselleştirmem problemim oyunla. İstediği hakareti edebilirsin fırat menez 


Moderatör arkadaşımızdan konu hedefinden saptığı için konuyu tamamen silmesini talep ediyorum. Konuştuklarımın içinde foruma aykırı birşey varsa bana ceza vermesini ( buna banlama da dahil) istiyorum. Yargısız infaz yapan ve serzeniş yapmayı hakaret sayıp şununla muhattap olmayın diyen kişileri de kınıyorum.  ÜZdüğüm kırdığım arkadaşımız varsa tekrar özür dilerim. 
md-quotelink
medal 7200
98 days ago (Last edited by Ilhan Yildiz 98 days ago)
Burdan ozkan ozdemire destek veriyorum 2 şekilde 1 sorununda hakli herkes muzdarip ama diger menejerlik oyun katilimi fazla herkes futbol bilir. Burada katilim cok dusuk. Sistem bu yapcak bisey yok isine gelirse mantigi benim icinde ayni mod icinde ayni ozkan kasmayalim.. zate canim cicim oyun istiyorsak emin ol 2 ay sonra birakiriz offline tavla ile onlineyi dusun oyle. 

2.konuya gelince uslubunda hic bi sorun gormedim be kimseye sovmusun nede hakaret etmjsin herkes 1 kisi tepki (kayhan polat) gosterip ona destek veriyorsa burada yanlislik var objektif olun bi zahmet.

Not : bu sana cvp veren arkadaslarin geneli oyunu 2 yildan ve ustu oynayan kullanicilar basari istiyorsan amacin bu ise (benim degil.) Oyunda en az 7 8 ay oynaman lazim benim bile 1 yili gecti basari gelmedi.. bi dunya oyun oynamisin hic biri 6 7 aydan once basari gelmez kitap yazarim bende size :)) tek bi ortak cumle soyleyim oyunda saygi sevgi var bundan emin olabilirsin. Kayhan polatta bunlarin basinda gelir gel bizim lige superdir
md-quotelink
medal 6054
98 days ago
Ilhan
Burdan ozkan ozdemire destek veriyorum 2 şekilde 1 sorununda hakli herkes muzdarip ama diger menejerlik oyun katilimi fazla herkes futbol bilir. Burada katilim cok dusuk. Sistem bu yapcak bisey yok isine gelirse mantigi benim icinde ayni mod icinde ayni ozkan kasmayalim.. zate canim cicim oyun istiyorsak emin ol 2 ay sonra birakiriz offline tavla ile onlineyi dusun oyle. 

2.konuya gelince uslubunda hic bi sorun gormedim be kimseye sovmusun nede hakaret etmjsin herkes 1 kisi tepki (kayhan polat) gosterip ona destek veriyorsa burada yanlislik var objektif olun bi zahmet.

Not : bu sana cvp veren arkadaslarin geneli oyunu 2 yildan ve ustu oynayan kullanicilar basari istiyorsan amacin bu ise (benim degil.) Oyunda en az 7 8 ay oynaman lazim benim bile 1 yili gecti basari gelmedi.. bi dunya oyun oynamisin hic biri 6 7 aydan once basari gelmez kitap yazarim bende size :)) tek bi ortak cumle soyleyim oyunda saygi sevgi var bundan emin olabilirsin. Kayhan polatta bunlarin basinda gelir gel bizim lige superdirYapıcı yorum böyle olur çok teşekkür ediyorum size.. ayrıca gözlemlediğim bir olay var zamanı gelince açıklayacağım.
md-quotelink
medal 8288 MODERATOR
98 days ago
Özkan, oyunun sistemi böyle. Bunun en büyük sebebi de en çok parası olanın değil parasını en zekice kullananın kazanması içindir. Memnun değilsen sana 7tur teklif vermek yerine 9 token ile satın alma imkanı da sunuyoruz. 

Konu kapatılmıştır. 
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.