Ik speel nog niet zo lang mee, maar nu valt het op dat er minder of weinig "sponsor filmpjes" zijn voor onderdelen, investeringen of training. Is dit afhankelijk van de belangstelling van die sponsors of puur toeval
Het aantal advertenties dat beschikbaar is, hangt af van wat de externe advertentieprovider ter beschikking heeft voor jouw regio op die moment. Dit kan dus verschillen van land tot land en van uur tot uur.
Ook zit er een maximum ingebouwd per categorie (onderdelen, investering, training), waar je nooit over kan, ook al zou de provider nog advertenties ter beschikking hebben.
Luck Luc 5000 4 years 292 days ago (Last edited by Luck Luc 4 years 292 days ago)
Ik vind het wel vervelend, want vroeger kreeg ik altijd 6 en nu opeens 5, terwijl ik gisteren nog 6 had, terwijl ik weet dat er nog veel meer filmpjes zijn