ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3764

Notifications

  • No Unread Notifications

League
F1 IGP Silesia Racing

angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 5689
13 days ago

Serdecznie zapraszam chętnych do bardzo aktywnej ligi, która żyje też poza wyścigami. Rozszerzając atrakcyjność ligi, posiadamy swój serwer na Discord. W chwili obecnej posiadamy wolne miejsca:

ELITE - brak miejsc
PRO - 5 miejsc
ROOKIE - 2 miejsca;

Oprócz świetnej atmosfery gwarantujemy duże wsparcie dla nowych graczy. Dzielenie się wiedzą i wskazówkami pozwoliło nam wychować nie jednego gracza, który teraz reprezentuje poziom Elite.
Do tego prowadzone są dodatkowe rankingi, statystyki ligi oraz równolegle dodatkowe rozgrywki bazujące na wynikach z IGP. Podczas każdego wyścigu aktywny jest kanał głosowy na DISCORD, gdzie wspólnie komentujemy wydarzenia na torze. Wszystko to prowadzone jest na Discord. Zapraszamy do nas i przekonaj się sam.

F1 iGP Silesia RACING

MTWTFSS at 20:00
75% race distance igp-car 2 cars per team 2.0x race speed
RookieProElite
Teams101015
Reputation518651225243
See league


md-quotelink
medal 5502
13 days ago
Jako jeden z "wychowanków" polecam lige z czystym sumieniem! Chcąc się udzielać we wszystkim co się dzieje na Discord niestety nie wystarcza mi czasu na to bo tyle tego jest... Pełen szacunek i podziw dla zarządu ligi, że znajdują tyle czasu żeby to wszystko ogarniać! 
md-quotelink
medal 5001
13 days ago
wpadłem na chwilę, a zaraz kończę 8 sezon, dużo humoru, dużo wsparcia technicznego, discord to hit, takiej społeczności nie widziałem nigdzie w grze 'przeglądarkowej' w międzyczasie dostałem w spadku inną (martwą) ligę, ale próba doprowadzenia jej do TEJ ligi spełzła na niczym. SERDECZNIE POLECAM!!
md-quotelink
medal 5147
13 days ago
Polecam Każdemu! Super atmosfera podczas wyścigu na głosowym, wsparcie w tajnikach gry, kanały swoich teamów gdzie możesz tworzyć historie, no i zacięta rywalizacja nieraz do ostatniego wyścigu w sezonie :) a wszystko to od poniedziałku do czwartku o 21 ;) 
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.