ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3765

Notifications

  • No Unread Notifications

Official
Święta i nowa aktualizacja

warning
This thread is closed. Threads older than 6 weeks are closed automatically. To continue this discussion, create a new thread.
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 4979 Community Manager
1 year 68 days ago
Cześć Kierownicy,
Po pierwsze, mam nadzieję, że wszyscy cieszą się okresem świątecznym i dodatkowym czasem spędzonym z bliskimi.

Już teraz mogę ogłosić, że kolejna aktualizacja z dostawcami silników zostanie wydana w styczniu. W ostatnim blogu deweloperskim wspomniałem, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych bliżej czasu, więc oto kilka dodatkowych informacji na temat tego, co znajdzie się w tej aktualizacji:


  • Umiejętności specjalne kierowców - Obejmą one umiejętności specjalistyczne "kwalifikacje", "tor uliczny" i "mokra pogoda". Kierowcy będą mieli przewagę w warunkach, które podkreślają ich specjalną zdolność.

  • Wskaźnik BMI kierowcy - Zastępując obecne prymitywne obliczenia "wagi", kierowcy będą mieli wartość BMI (Body Mass Index), obliczaną na podstawie ich wzrostu i wagi. Będą oni osiągać najlepsze wyniki, gdy ich BMI będzie w optymalnym stosunku.

  • Ulubiony tor kierowcy - Podobnie jak w przypadku specjalnych zdolności, każdy kierowca będzie miał ulubiony tor, na którym się wyróżnia.Wraz z możliwością zostania producentem silników, stanowią one wiele nowych czynników wydajności do zarządzania i powinny naprawdę urozmaicić wyścigi.

Jeśli czytasz mojego bloga, wiesz, że spodziewałem się, że aktualizacja pojawi się wcześniej, ale takie rzeczy są zawsze trudne do przewidzenia w trakcie rozwoju. Najdziwniejsze rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rozwojem, mogą wpłynąć na harmonogram prac. To był dla nas trudny rok, a przez kilka miesięcy byłem jedynym deweloperem. Myślałem, że wszystkie możliwe niepowodzenia były za mną w czasie ostatniego bloga, ale życie znalazło sposób, aby wprowadzić kilka dodatkowych. Utrzymywałem rozwój przez cały czas i w dużej mierze nawigowałem te sprawy, więc teraz i moje skupienie wraca do finalizowania tej aktualizacji i przygotowania jej do beta testów. Aktualizacja jest w stanie roboczym na moim serwerze deweloperskim, więc z kilkoma poprawkami będzie gotowa do beta testów już wkrótce.

Życzę wam wszystkim Wesołych Świąt, Nowego Roku i wspaniałych wyścigów tej zimy!

— Automatyczne tłumaczenie

Opublikuj oryginał autorstwa Jack Basford
md-quotelink
medal 6364
1 year 65 days ago
Nie mogę się doczekać 🙂
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.