
Matthias Wolak medal 500014 years 200 days ago
TranslateCzy są tu biało-czerwoni? :)

Kimi Iceman medal 500014 years 175 days ago
Widzę, że Polacy też grają. :D

Piotr Muszkiewicz medal 500014 years 173 days ago
TranslatePowitać ;) Może jakiś wspólny sezonik ;)??

Matthias Wolak medal 500014 years 156 days ago

dziubas 79 medal 500013 years 74 days ago
Translateczy można mieć dwóck kierowców?

James Chongqing medal 500013 years 74 days ago
Musisz być w lidze gdzie dozwoleni są dwaj kierowcy. Pozdr

dziubas 79 medal 500013 years 72 days ago
TranslateOpony to tak do 50 % dają lepszy czas ?

Mariusz Woźniak medal 500013 years 22 days ago
TranslateWitajcie ;-) Kolejny ziomek dołączył ;-)

Michal Deska medal 500013 years 21 days ago
Translatewitam :) zapraszam do mojej ligi, szukajcie Polish F1 Teams :)

James Chongqing medal 500012 years 317 days ago
Witam :)
Całkiem nieźle znam polski :)
Akurat mój kolega jest supporterem, mogę go poprosić o stworzenie jakiejś ligi w stylu "Tylko Polacy" ?
Ktoś jest zainteresowany? Tak/Nie?

James Chongqing medal 500012 years 316 days ago
Na razie zainteresowania chyba brak :) ale cóż :)

James Chongqing medal 500012 years 316 days ago
W każdym razie Polska Elita Wyścigowa istnieje. Zapraszam!
http://igpmanager.com/play/?url=league-info/2772#tab1

Maciej Fischer medal 500012 years 146 days ago
TranslateSiema!
Czy jest jakas PL liga ktora zaczyna sie w nast tyg?

Maciej Sroka medal 500011 years 162 days ago
coś martwe to forum a szkoda :(

Tomasz Biernat medal 500011 years 162 days ago
TranslateNo niestety bywa i tak... ;) a szkoda bo gra warta uwagi :)

El Mohico medal 500011 years 160 days ago
może warto bardziej promować???