ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3763

Notifications

  • No Unread Notifications

Solved
Tasarım puan hatası

ios-checkmark-circle
This thread is closed because it is solved.
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 5261
267 days ago
Merhaba, daha önce binbir zorluklar ile kazandığım 37 tasarım puanım lig değiştirmem neticesinde tamamen kayboldu. Bu sorun ile karşılaşan başka biri var mı? Nedir bu tam olarak???
md-quotelink
medal 5340
266 days ago
Bir önceki liginden ayrılırken bir takım handikaplar yaşayacağın hakkında bir uyarı metni çıkmış olması lazım, gözünden kaçmış demek ki. Bahsetmiş olduğun şey bir sorun değil, oyunun sistematik bir özelliği. Sezonun sonuna kadar bekleyip aracını geliştiren menajerlerin, sezon sona ermeden ligden ayrılarak yeni sezona başlayan başka bir lige geçip haksız bir rekabet üstünlüğü oluşturmasını engelleme çabası olarak düşünebilirsin bunu.
md-quotelink
medal 5261
266 days ago
 Yok gördüm o uyarıyı yalnız. Yeni lige geçtiğimde her şeye rağmen o puanların peşimden geleceğine yönelik bir ayrıntı da vardı. Hatta geçer geçmez o puanlar geçmişti ve tanımlamıştım. Ama lig başlayınca iptal oldular. değişik. Teşekkür ederim yinede
md-quotelink
medal 5340
266 days ago
O puanlar peşinizden gelmez, yeni bir lige girdiğinizde handikaplı olacağınız için araç tasarımını toparlamak adına "bir miktar" tasarım puanı verilir.

"Lig başlayınca" << Bundan kastınız, liginizde yeni bir sezonun başlaması ise, araç tasarımlarının resetlenmesi yine doğal bir durum. Her sezon başında ligdeki araçların tasarımları, eski oyuncularla yeni oyuncular arasında üstünlük farkı olmaması ve mümkün olduğunca eşit şartlarda başlangıç yapılması için başa sarar.
md-quotelink
medal 5261
266 days ago
Anladım çok teşekkür ederim 
md-quotelink
medal 5352
263 days ago
Ben de benzer sıkıntıyı yaşamıştım, ama mantık olarak doğru bir işleyiş
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.