ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3764

Notifications

  • No Unread Notifications

Solved
Akira akiga ve haksızlıkları

ios-checkmark-circle
This thread is closed because it is solved.
angle-double-left ios-arrow-back 1 2 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 4939
134 days ago
F1 racing club liginde Akira Akiga denilen şahıs belli başlı düzgün adamlara yaptığı hakaretler ve pisliklerle ligin yöneticiliğini aldı. Daha sonra eleştiri yapan her kişiyi ligden kovdu ve ligin forumuna sürekli terbiyesizler kovuldu gibi şeyler yazdı. Bunun üstüne ben ve arkadaşım durumdan rahatsız olduğumuzu belirttik, saygı çerçevesinde yaptığımız tartışma içinde (bize tehdit ettiği birkaç kısım hariç) en son anket açtı yöneticiliği bırakmak adına. Ama Akira denilen şahıs kaybetmekte olduğu anketi ve foruma yazdıklarımızı silip,anketi kazanmış gibi desteklere teşekkür mesajı yayınladı. Bizde yaptığının haksızlık olduğunu söyleyince tekrar atmakla tehdit edip en sonunda ben ve arkadaşımı ligden atti. Üstüne üstlük ligi şifreledi girmememiz için. 
md-quotelink
medal 5548 MODERATOR
134 days ago (Last edited by Kutluhan Karamahmutoğlu 134 days ago)
Doğukan 
F1 racing club liginde Akira Akiga denilen şahıs belli başlı düzgün adamlara yaptığı hakaretler ve pisliklerle ligin yöneticiliğini aldı. Daha sonra eleştiri yapan her kişiyi ligden kovdu ve ligin forumuna sürekli terbiyesizler kovuldu gibi şeyler yazdı. Bunun üstüne ben ve arkadaşım durumdan rahatsız olduğumuzu belirttik, saygı çerçevesinde yaptığımız tartışma içinde (bize tehdit ettiği birkaç kısım hariç) en son anket açtı yöneticiliği bırakmak adına. Ama Akira denilen şahıs kaybetmekte olduğu anketi ve foruma yazdıklarımızı silip,anketi kazanmış gibi desteklere teşekkür mesajı yayınladı. Bizde yaptığının haksızlık olduğunu söyleyince tekrar atmakla tehdit edip en sonunda ben ve arkadaşımı ligden atti. Üstüne üstlük ligi şifreledi girmememiz için. In the F1 racing club league, Akira Akagi (league manager) took the lead of the league with his insults and filths against the players in the league. He then kicked every person who criticized him from the league and wrote "the rude got fired" on the league wall. On top of that, I and my friend stated that we were uncomfortable with the situation and threatened us. He recently opened a survey in order to quit the administration. But the person called Akira deleted the poll he was losing and what we wrote on the league wall. He said I won the survey. When he told us that what he did was unfair, he threatened to kick it out again and eventually kicked me and my friend out of the league. On top of that, it encrypted the league so that we wouldn't enter it.İncelemeye alınmıştır..
İyi yarışlar..
md-quotelink
medal 5191
134 days ago
Akira Akiga adlı şahıs hakkında söylenecek pek bir şey yok. Ona sorsanız huzursuzluk çıkaran kendisi değil de geri kalan (ligden atılan veya duruma tahammül edemeyen) yaklaşık 10-15 kişiydi. Hepimizin de eleştiri yaptıktan sonra aldığı cevap “beğenmiyorsanız ligden çıkın, terbiyesizlik yapmaya devam ederseniz ben atarım” gibi tehditlerdi ki; ortada bir terbiyesizlik değil, fikir beyanı, hiçbir hakaret içermeyen düz eleştiriler vardı. Umarım bu yazdıklarımız F1 sever tüm oyunculara ulaşır ve bu ve bu gibi insanlardan kaçınabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
Yöneticilik için anket başlatıldı ben öndeyken sorulmadan iptal edildi o zaman nerdeydiniz. ligde hakkımı sonuna kadar savundum ve gökhan yöneticiliği bana devretti ve o zamandan beri arkadaşımız dediğiniz adamlar bana hakaret etti o zaman nerdeydiniz. lige kural koyduk terbisizlik yapan argo konuşan atılır diye ve konulşanları attım. sizde onları savunup huzur bozdunuz attım. lig kuralına uymadınız. ayrıca gittiğiniz ligin duvarında benim hakkımda 'yavşak' ve 'it' gibi ifadeler kullandınız.bunu neden söylemiyorsunuz. bende sizden şikayetçiyim size en ufak bir argo küfür olmamasına rağmen benim arkamdan açıkça küfür ettiniz.
md-quotelink
medal 5191
134 days ago
Biz F1 Racing Club lig duvarında hiçbir zaman ne seni, ne onları savunduk. Ama bugün artık dayanamayıp sana eleştirilerimizi yönelttik, yazdıklarımızı sildin. Yönetici olarak devam edeyim mi yoksa bırakayım mı diye anket açtın, bırakman için verilen oylar daha fazlaydı, anketi sildin ve lig duvarında anketten devam etmen sonucu çıkmış gibi lanse ettin. Biz de bu durumda hakkımızı savunduk. Hakkımızı savunduk diye bizi ortalığı karıştırmak ve terbiyesizlikle suçladın. Bu terbiyesizlikse ve bundan dolayı ligden bizi attıysan sence de bir yanlışlık yok mu?
md-quotelink
medal 4939
134 days ago
https://i.hizliresim.com/UCAEP9.jpg

https://hizliresim.com/3f7hBQ

https://hizliresim.com/zgLVk6

Öncelikle bu oyunda tek arkadaşım aybars arslandir diğer herhangi bir kişi veya kişileri tanımam. O haksızlığa uğradın ya hani, o olayı tümüyle takip etmedim ama akira adli şahıs sürekli ağladı ve sürekli o giden 10 kişinin falan arkasindan şerefsiz, köpek, terbiyesiz gibi kelimeler kullandı. Kendi hakaret yok kuralina rağmen hemde. Utanmaz birisin hala gelmiş bana it dediler diyorsun. Kanıtlarım üstte bulunuyor. Yaptığı ahlaksızlıklardan sadece yakayabildiklerimiz bunlar. 
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
benim arkamdan ettiğin küfürlerin ss alıp atsana madem sen adaletlisin. o adamlık var mı  sende?
md-quotelink
medal 5548 MODERATOR
134 days ago
Konuşma üslubunuza dikkat etmezseniz hepiniz ceza alacaksınız..
Bununla ilgili bir uyarı daha yapılmayacaktır..
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
arkamdan yavşak ve it diyen kendisi 
md-quotelink
medal 5191
134 days ago
Gerekenin yapılacağından şüphemiz yok👍 İlginiz için teşekkürler
md-quotelink
medal 4939
134 days ago
Akira ligdeyken de iftira atıyordun burda da devam ediyorsun. Ben kanıtlarımı sundum keza benim yaşadıklarıma benzerleri yaşayan bir sürü kişi var. Bizim yaşadığımız tartışmaya bizzat sahit olan insanlarda var. Üstüne üstlük elimde belgeler de var burda paylastim. Hayla gelmis hakaret edildi bana diyorsun. Senin liginde hakaret edildi mi ? Hiç alakasi bile yok. Gitti orda etti diyorsun. Gittim konustum doğru. Basima gelenleri anlattım insanlara. Ha varsa rahatsiz olduğun yerler gel kanıtla. Yoksa sus biraz da insanlar işini yapsın
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
https://hizliresim.com/o5z168

Bana ettiği küfür
md-quotelink
medal 5548 MODERATOR
134 days ago
Yazdıklarınıza göre her iki tarafta incelemeler sonucunda ceza alacak. Moderator olduğum günden beri kimsenin ceza alması yönünde oy kullanmadım, kullanmak istemedim. Ceza işlemi uygulanmaması için benim sizlere tavsiyem her iki tarafta birbirinden özür dilesin. 
Özür dilemeyiz derseniz kararınıza saygı duyarım.
Ve incelemeler sonucu cezalarınız uygulanır. 
Kararı hep beraber bekleriz.
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
Ben küfür etmedim hakaret etmedim bana yavşak ve it dediği için önce özür dilesin ben ligden attığım için dilerim ama ben küfür etmemişim direkt özür dilemem küfür eden ettiği için dilesin dilemem derse bana uyar ceza alacak bir şey yaptıysam alırım cezamı 
md-quotelink
medal 5191
134 days ago

Kutluhan
Yazdıklarınıza göre her iki tarafta incelemeler sonucunda ceza alacak. Moderator olduğum günden beri kimsenin ceza alması yönünde oy kullanmadım, kullanmak istemedim. Ceza işlemi uygulanmaması için benim sizlere tavsiyem her iki tarafta birbirinden özür dilesin. 
Özür dilemeyiz derseniz kararınıza saygı duyarım.
Ve incelemeler sonucu cezalarınız uygulanır. 
Kararı hep beraber bekleriz.Öncelikle ilginiz ve çalışmalarınız için teşekkür ederim.


Her iki taraf da aynı cezaları almayacaktır diye umuyorum. Karşı taraf yaptığı her şey için cezalarını alacaksa benim için bir problem yok. Arkadaşım Doğukan bir iki kelime argo konuşmuş doğrudur; ama eğer ligden durduk yere oyuncuları atmak, insanları sürekli ligden atmakla tehdit etmek, sırf eleştiri kaldıramıyor diye insanları huzur bozmakla, ortalık karıştırmakla suçlamak, anket açıp sonucu beğenmeyince anketi silip insanlara anketin kendi lehine sonuçlandığını lanse etmeye çalışmak, lig duvarına yazılan mesajları silmek suretiyle ifade özgürlüğünü kısıtlamak, ve bazı arkadaşları ligden attıktan sonra haklarında hakaret içeren mesajlar paylaşmaktan dolayı tek tek ceza verilecekse, eminim ki Doğukan arkadaşım da benim gibi kendi cezasına razı olacaktır. Ligden atıldığımız için tasarım puanlarımızın silindiğini de hatırlatmak isterim. İlginiz için tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim.
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
Lig kuralına uysaydınız da atılmasaydınız sizi uyardım siz tehdit olarak algıladınız ayrıca anket konusunda benim önde olduğum anket iptal edilirken sesiniz çıkmıyordu şimdi mi adaletli oldunuz. Dersinize iyi çalışmışsınız. Ben sizin gibi terbiyesiz değilim arkanızdan küfür etmedim. Sizin arkadan küfür etmeyi basitleştirip benim yaptıklarımı abartmanız çok iyi çalışılmış bir senaryo sizin gibi terbiyesizlik yapanlardan özür falan dilemem. İşinize gelince anket sildi işinize gelmeyince benim önde olduğum anket silince ses çıkmaz. İyi ki sizin gibi küfürü basitleştirenleri ligimden atmışım. 
md-quotelink
medal 5191
134 days ago
Uzatmaya gerek yok, küfür basitleştirmedim. Demek istediğim; herkes hatalarından bir bir ceza alacaksa en zor durumda olacak olanın da sen olacağını düşündüğümüzden, biz sonuçlara razıyız. Lig kuralın hakaret olmamasıydı, lig duvarında sana hakaret edilen tek bir mesaj bile yazılmadı bizim tarafımızdan; sadece eleştiri yaptık.

Senin önde olduğun anketin silinme olayının şu anki konumuzla bir alakası yok. O konuyla ilgili bizlik de hiçbir şey yok. Ne seni savunmuştuk, ne de diğerlerini. Ligde yeniydik ve bu yüzden biz bu karmaşanın içine girmemek yönünde karar almıştık bu da bizden başka kimseyi ilgilendirmez. 

En iyisi artık kararları beklemek.
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
Ben en azından arkanızdan küfür etmedim. Ama sizden böyle bir davranış görmek beni şaşırtmadı. Karakter meselesi evet bekleyelim kararı. Açık konuşayım çokta umrumda değil alt tarafı bir oyun sizin gibi abartıp birilerinin arkasından küfür etmiyorum bu bana yeter. 
md-quotelink
medal 5191
134 days ago
Bizden önce ligden attığın arkadaşların arkasından lig duvarında hakaret etmemiş gibi konuşuyorsun :) 
md-quotelink
medal 4902
134 days ago
Terbiyesizlik yaptılar terbiyesiz dedim kul hakkı yediler ahlaksız dedim lig kuralına uymadılar çıkardım ama hiç birine it veya yavşak demedim. 
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 1 2 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.