ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3764

Notifications

  • No Unread Notifications

League
F1 IGP Silesia Racing

angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 5539
90 days ago (Last edited by William Clay Ford Junior 39 days ago)
Serdecznie zapraszam chętnych do bardzo aktywnej ligi, która żyje też poza wyścigami. Rozszerzając atrakcyjność ligi, posiadamy swój serwer na Discord. W chwili obecnej posiadamy wolne miejsca:

ELITE - brak miejsc
PRO - 3 miejsc
ROOKIE - 7 miejsca;

Oprócz świetnej atmosfery gwarantujemy duże wsparcie dla nowych graczy. Dzielenie się wiedzą i wskazówkami pozwoliło nam wychować nie jednego gracza, który teraz reprezentuje poziom Elite.
Do tego prowadzone są dodatkowe rankingi, statystyki ligi oraz równolegle dodatkowe rozgrywki bazujące na wynikach z IGP. Podczas każdego wyścigu aktywny jest kanał głosowy na DISCORD, gdzie wspólnie komentujemy wydarzenia na torze. Wszystko to prowadzone jest na Discord. Zapraszamy do nas i przekonaj się sam.

F1 iGP Silesia RACING

MTWTFSS at 19:00
75% race distance igp-car 2 cars per team 2.0x race speed
RookieProElite
Teams101216
Reputation503751315193
See league


md-quotelink
medal 5266
90 days ago
Jako jeden z "wychowanków" polecam lige z czystym sumieniem! Chcąc się udzielać we wszystkim co się dzieje na Discord niestety nie wystarcza mi czasu na to bo tyle tego jest... Pełen szacunek i podziw dla zarządu ligi, że znajdują tyle czasu żeby to wszystko ogarniać! 
md-quotelink
medal 5332
90 days ago
wpadłem na chwilę, a zaraz kończę 8 sezon, dużo humoru, dużo wsparcia technicznego, discord to hit, takiej społeczności nie widziałem nigdzie w grze 'przeglądarkowej' w międzyczasie dostałem w spadku inną (martwą) ligę, ale próba doprowadzenia jej do TEJ ligi spełzła na niczym. SERDECZNIE POLECAM!!
md-quotelink
medal 5148
89 days ago
Polecam Każdemu! Super atmosfera podczas wyścigu na głosowym, wsparcie w tajnikach gry, kanały swoich teamów gdzie możesz tworzyć historie, no i zacięta rywalizacja nieraz do ostatniego wyścigu w sezonie :) a wszystko to od poniedziałku do czwartku o 21 ;) 
md-quotelink
medal 5539
75 days ago
Zapraszam serdecznie dzisiaj ostatni wyścig sezonu 19, a już w poniedziałek rozpoczyna się sezon 20. Wolne miejsca mamy w ROOKIE i PRO. 
md-quotelink
medal 5148
72 days ago
Zapraszamy naprawdę warto :)
md-quotelink
medal 5375
72 days ago
Część graczy ligi już napisała swoje wrażenia i obserwację z uczestnictwa w tej lidze. Więc i ja dorzucę coś od siebie jako ten który  w ostatnich sezonach pokonany został 2 razy. 

Dołączając do ligi szukałem ligi gdzie rywalizacja bedzie na mega wysokim poziomie ale również takiej gdzie wspólnymi siłami możemy się rozwijać,  wzajemnie nakręcać do lepszych wyników,  podnoszenia z każdym kolejnym wyścigiem swoich umiejętności. Dodatkowo zależało mi na lidze gdzie gracze w niej uczestniczący będą najbardziej na świecie zafiksowani światem F1. Dołączając tutaj w sezonie 10 - znalazłem to czego szukałem. Wtedy jeszcze serwer na DISCORD nie był tak rozwinięty jak jest dziś,  ale rozmowy na żywo podczas codziennych spotkań w trakcie wyścigów to jest to czego szukałem w społeczeństwie IGP. I polecam każdemu! 

Oprócz wspólnych obserwacji tego co dzieje się na torze, mijanek znajdziesz tu jeszcze niesamowite poczucie humoru innych graczy, co czasami powoduje iż ciężko się skupić na grze. Mega pozytyw! 

A DISCORD? 

Tam uczciwie mówiąc, żyje liga 24h , nie tylko 30 minut w trakcie wyścigu lub tuż po. Jeśli tak myslisz - nie ten adres! Chcesz sprawdzić? Dołącz,  zapytaj innych, przekonaj się sam.  
Powiem w skrócie:
Kanał dla każdego gracza swojego poziomu gdzie tworzysz niesamowite historie zwiazane z Twoim teamem, różne statystyki ligowe, klasyfikacje po każdym tygodniu sezonu ligowego, podsumowania tygodniowe niczym z New York Timsa z tym że dotyczące F1 ligi IGP Silesia Racing! 
Po wyścigach wymian uwag miedzy graczami, najczęściej tych zabawnych w stylu "byłem lepszy, możesz mi buty czyścić, lub bardziej w stosunku do slangu F1 - wąchałeś moje spaliny cały wyścig" popartych adekwatnie do sytuacji memami sytuacyjnymi ;)
Nasz DISCORD żyje F1 bez wątpienia. 

Patrząc na ligę tylko poprzez forum ligowe, nie znajdziecie porowniania - musisz tu być i osobiście się przekonać. 

Ostatnio w naszej lidze modnym stał się trend starych graczy biorących "młodych gniewnych" pod swoje skrzydła - tak, by im pomóc w grze, wejść na nie znany im do tej pory poziom. Widzimy tego efekty ! 

Podsumowując powyższe  - serce rośnie jeśli na naszych oczach rodzi się gracz który jest w stanie zajmować miejsce w pierwsze 10 poziomu Elite! 

Zadaj sobie pytania:
Lubisz F1 ?
Szukasz graczy z identycznymi zainteresowaniami? 

Nie czekaj dołącz!!!
md-quotelink
medal 5539
39 days ago
Od poniedziałku ruszamy z sezonem 21.zapraszam do poziomów ROOKIE i PRO. 
md-quotelink
medal 5539
8 days ago
Zapraszam do naszej ligi. Wolne miejsca w PRO i ROOKIE. Od 12.04. startujemy z nowym sezonem. 
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 1 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.