ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3764

Notifications

  • No Unread Notifications

Guide
Giriş seviyesi için rehber

angle-double-left ios-arrow-back 1 2 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 4942
159 days ago

mansur

Mert

John

Bora
şu kısıma takıldım, bazı liglerde drs alacakken kers basmak yasak. bizim lig böyle mesela. gerçek yarışlardan açmışken konuyu, gerçek yarışlarda kers kullanılıyormu? günümüzde böyle bir sistem mevcutmu? yada gerçek yarışlarda arkadaki araç mesafeyi  1 sn altına düşürdükten sonra belirli noktalarda serbest bırakılan drs'yi açabiliyorken, önündeki aracın drs noktasına geldiğinde, drs açıp uzaklaşmaya çalışmasına neden müsade edilmiyor. yada kastettiğiniz lig hangisi bilemem ama sizin bulunduğunuz ligde arkada giden oyuncular, önde giden ve onlardan daha hızlı olan araçlardan "yavaşlayın ve bize drs verin" gibi taleplerdemi bulunuyor.

her ligin kendine has tarzı vardır, misal TURKEY PREMIER LEAGUE'de biz son virajda drs alacakken kers basıp uzaklaşan tarz oyunculardan değiliz ve bu tarz oyuncularında ligimizde olmasını istemeyiz, bu tarz düşünen oyuncuların yan hesaplarınıda ligimizde görmek istemeyiz. çünkü bizim ligimizde uyguladığımız olay budur ve buna uymak istemeyen ama hesabını ama yan hesabını alıp farklı liglerde şansını deneyebilir. uyuyorsa buyurur gelirsiniz uymuyorsa yan hesaplarınızıda alıp gidersiniz.


oyundaki drs noktası 1 tane gerçek yarışta daha fazla dimi ? açığıda böyle kapatıyor işte. neyse o da başka bi konu.. 

her ligin durumu dediğimiz gibi farklıdır... yoksa ozaman oyunu armağanın anlattığı gibi oynayalım olsun bitsin komut oyunları gibi hiç kendimizi yormayalım ön gruptaysa şu taktik arka gruptaysak bu taktik.. başka bi heyecanı geçirmeyelim.. straleji oyunlarının en büyük özelliği çok fazla taktik uygulanması.. ee bu igp geliştiricileri tembelliğinden biz kendimiz yenilik getiriyoruz.. çift lastiği sistem mi yaptırtıyor ?  

ligimizde  satış serbesttir çünkü o onun oyunu.. bu tür şeyler olmalıdır olacaktırda.  diğer türlü arkadaşlar çift lastik takın satmayın... şöyle eeee bu oyuncuların istediğimi nerede kaldı OYUN anlamı ? biz boşunamı 45 50 dk boşuna aktif oluyoruz takip etsin oyunu satmayacaksak push kapatsın en öndeki aracıda iyise pitleri iyi ise yarış sonuna kadar krs kullanmaz son 1,5 tur full kerse basar önde kim varsa o zaten 1. olur süprizlere yer olmayan lig durumuna gelir.. 

oyunun son süpriz yapmasıda pitblog ve vsc aracı başkada bişey yok. davet ettiğin kişilere başarılarının devamını dilerim.. katı kuralların içinde olmaya niyetli değilim..  Eskiden tek DRS düzlüğü olan yarışlar bulunmaktaydı fakat FIA rekabeti arttırmak amacıyla 2. yada 3. DRS noktalarını ekledi . bızım ıgp gerek yok cok mantıksız bır sey yapmıslar drs sevıyesı dıye bır sey 

2021 kurallarında araç aerodinamikleri DRS siz iyi olursa FIA kaldırmayı planlıyor . bizde bu süreyi bekliyeceğiz gibi .
md-quotelink
medal 5349
77 days ago
Thank you very much
md-quotelink
medal 4942
75 days ago

Sam
Thank you very muchI'm glad you could use the guide.
md-quotelink
medal 5199
74 days ago
Cok guzel bir rehber gercekten arada bir acip okunmalı 
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 1 2 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.