ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3761

Notifications

  • No Unread Notifications

Game
Pomoc w grze (strategia, opony, kierowcy, siedziba itp.)

medal 8446
214 days ago

Marek
Tak,chodzi o czas zjazdu.Opony nie byly przegrzane,paliwa niebraklo(jesli sprawdzales to to widac w tabelce).Zreszta czasy krecilem na poziomie lidera,tylko na zjazdowym tracilem 10 s wiecej niz on i to przy kazdym pit stopie.Ja też nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją. Jedyne wyjaśnienie jakie biorę pod uwagę to że zjezdzales dwoma bolidami do pitstopu na tym samym okrążeniu. Nikt nie ma wpływu na długość pitstopow, nikt nie może tego w żaden sposób wytrenowac wiec dlatego wydaje mi się niemożliwa taka czasowa różnica. Może to błąd matrixa? Napisz na anglojęzycznym forum, opisz sytuacje i może ktoś się temu przyjrzy jeśli faktycznie to był błąd systemu 
md-quotelink
medal 9372
214 days ago (Last edited by Darek Speed 210 days ago)
Ale to nie jest wina obsługi, bo czasy w pitstopach miałeś podobne. Zadałem sobie trud i sprawdziłem wyrywkowo innych kierowców. Mają czasy podobne do twoich. Więc to nie twoja wina, może zwycięzca używa kersu na zjazdowym okrążeniu? Choć teraz jak patrzę na moje czasy w Australii, to mam podobne do waszego zwycięzcy. Ale na innych torach też miewam gorsze czasy o 5 do 10 sekund niż inni gracze, niekoniecznie zwycięzcy. Być może te czasy są zapisywane z kosmosu. Podobnie jak czasy okrążeń treningowych.
md-quotelink
medal 9372
214 days ago
Kolega z mojej ligi wysunął teorię która jest bardzo prawdopodobna. Być może chodzi o miejsce gdzie zatrzymują się bolidy w pit stopie. Bo popatrz że okrążenia wyjazdowe masz dużo szybsze niż zwycięzca, do którego porównujesz swoje czasy.
md-quotelink
medal 8851
211 days ago
O na to nie wpadlem,zaslepiony bylem analiza czasu zjazdu.Ale dzieki ze ktoś sie naprawde tym zainteresował,bo troche mnie to zaniepokoilo i myślałem ze gdzieś robie błąd.
md-quotelink
medal 5213
205 days ago
Hej pytanko takie, bo dopiero zaczynam:
O co chodzi i jak się analizuje paliwo przy ustalaniu strategii i zjazdów bo nie rozumiem tego ?

W trakcie wyścigu przed zjazdem mogę zmienić wartości jednak jak to się odnosi do całości wyścigu? Czy ustalona wartość paliwa w strategii jest już na cały wyścig czy jak ?

Z góry dzięki za odpowiedzi 
md-quotelink
medal 9372
205 days ago
Jest na cały wyścig. Musisz tylko brać pod uwagę że sytuacja na torze typu walka, używanie KERS, zwiększa zużycie paliwa. Więc mozliwe że będziesz musiał ręcznie modyfikować ilość tankowanego paliwa.
md-quotelink
medal 8177
199 days ago
Hej. Mam pytanie odnośnie kalendarza, zawsze jeździliśmy 20rund i nagle w tym sezonie wskoczyło 15 i system pokazuje że to jest max. Ma ktoś pomysł co się stało i jak wrócić do 20?
md-quotelink
medal 9372
199 days ago (Last edited by Darek Speed 196 days ago)
Nie da się. Twórcy gry skrócili sezon do 15 GP. Teraz to jest standard. I bardzo dobrze bo nie będziemy mieli wymaksowanych bolidów.
md-quotelink
medal 8851
198 days ago
Ale z bolidami tez cos poknocono.Po co inzynier,jak na nowy sezon w bolidzie wszystko po 50,wyjatek slaba strona inzyniera-mniej niz 50 ale mocna strona tak samo jak wszystkie inne po 50.
md-quotelink
medal 8515
195 days ago
Czy mamy tu polskiego admina może? :)
md-quotelink
medal 9372
194 days ago
Aka MF był naszym adminem. Nie wiem czy jeszcze piastuje to stanowisko. To ten który założył ten wątek.
md-quotelink
medal 8446
193 days ago

Darek
Aka MF był naszym adminem. Nie wiem czy jeszcze piastuje to stanowisko. To ten który założył ten wątek.Brak czasu powoduje że zrezygnowałem ze stanowiska ale pomagam w czym mogę.
md-quotelink
medal 6109
193 days ago
Witam, jestem początkujący. Więc dołączyłem do pierwszej lepszej ligi to ma wpływ na mój rozwój?i czy   kers  my używamy czy kierowca automat?
md-quotelink
medal 8446
193 days ago

Tomasz
Witam, jestem początkujący. Więc dołączyłem do pierwszej lepszej ligi to ma wpływ na mój rozwój?i czy   kers  my używamy czy kierowca automat?Zależy ile masz cierpliwości :) w mocnej lidze (inni gracze mają dużo wyższy poziom niż Ty) zdobywasz więcej doświadczenia i szybciej wskakujesz na nowe poziomy (możesz szybciej rozbudowac siedzibie i zatrudniac lepszy staff) kosztem zamykania stawki w wyścigu. Tu jest chyba więcej plusów niż minusów ale uzbroj się w cierpliwość ;) jeśli jesteś online na wyścigu tylko Ty decydujesz kiedy użyć doładowania,  kiedy w wyścigu nie uczestniczysz możesz co najwyżej ustawić taktykę, dobór opon oraz jak agresywnie będą jechać Twoi kierowcy. Natomiast to jak i kiedy będą używać KERS zależy tylko od nich.
md-quotelink
medal 6109
193 days ago
Dzięki wielkie, jeszcze takie nasuwają mi się pytania. Jak skończę sezon to wtedy będę mógł zmienić ligę? Albo kiedy mogę to zrobić? I czy pracowników takich jak doktor główny inżynier i dyrektor też można trenowac? Bo gwiazdki idą cały czas w dol
md-quotelink
medal 9372
193 days ago
Ligę możesz zmienić kiedy chcesz. To zależy tylko od Ciebie. Personelu nie da się trenować. Gwiazdki idą im w dół bo Twój lewel rośnie a im nie.
md-quotelink
medal 8109
193 days ago
Pracowników  najlepiej zmienić z kazdym skokiem poziomu i jeśli szukasz pracowników to najlepiej szukaj takich żeby mieli 5 gwiazdek wtedy pracę badawcze są najskuteczniejsze
md-quotelink
medal 9826
193 days ago
Ligę najlepiej zmienić tuż po zakończeniu sezonu lub jeden dwa wyścigi przed końcem sezonu w lidze do której chcesz się przenieść. Będziesz miał szansę rozbudowywać samochody równocześnie z innymi graczami i pod tym względem nie będziesz odstawał aż tak bardzo.
md-quotelink
medal 6109
192 days ago
Dzieki za pomoce. Problem mam z szybkim wbijaniem lvl a małą ilością tokenów do transferu. Są jakieś inne miejsca pozyskania tokenów niż wygraną czy udział w wyścigu i sponsor?
md-quotelink
medal 9372
192 days ago
Za wygraną nie ma tokenów. Tokeny możesz kupić za prawdziwy hajs, od sponsora i raz na tydzień w codziennych nagrodach.
md-quotelink

You must be logged in to post a reply.