ios-personmd-notifications md-help-circle

Profile

  • Guest
    medal 0
  • Posts: 21
  • Post Likes: 3761

Notifications

  • No Unread Notifications

Official
Pomoc w grze (strategia, opony, kierowcy, siedziba itp.)

angle-double-left ios-arrow-back 13 14 15 16 17 ios-arrow-forward angle-double-right
medal 8503
19 days ago

Marek
Tak,chodzi o czas zjazdu.Opony nie byly przegrzane,paliwa niebraklo(jesli sprawdzales to to widac w tabelce).Zreszta czasy krecilem na poziomie lidera,tylko na zjazdowym tracilem 10 s wiecej niz on i to przy kazdym pit stopie.Ja też nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją. Jedyne wyjaśnienie jakie biorę pod uwagę to że zjezdzales dwoma bolidami do pitstopu na tym samym okrążeniu. Nikt nie ma wpływu na długość pitstopow, nikt nie może tego w żaden sposób wytrenowac wiec dlatego wydaje mi się niemożliwa taka czasowa różnica. Może to błąd matrixa? Napisz na anglojęzycznym forum, opisz sytuacje i może ktoś się temu przyjrzy jeśli faktycznie to był błąd systemu 
md-quotelink
medal 9974
19 days ago (Last edited by Darek Speed 14 days ago)
Ale to nie jest wina obsługi, bo czasy w pitstopach miałeś podobne. Zadałem sobie trud i sprawdziłem wyrywkowo innych kierowców. Mają czasy podobne do twoich. Więc to nie twoja wina, może zwycięzca używa kersu na zjazdowym okrążeniu? Choć teraz jak patrzę na moje czasy w Australii, to mam podobne do waszego zwycięzcy. Ale na innych torach też miewam gorsze czasy o 5 do 10 sekund niż inni gracze, niekoniecznie zwycięzcy. Być może te czasy są zapisywane z kosmosu. Podobnie jak czasy okrążeń treningowych.
md-quotelink
medal 9974
18 days ago
Kolega z mojej ligi wysunął teorię która jest bardzo prawdopodobna. Być może chodzi o miejsce gdzie zatrzymują się bolidy w pit stopie. Bo popatrz że okrążenia wyjazdowe masz dużo szybsze niż zwycięzca, do którego porównujesz swoje czasy.
md-quotelink
medal 8044
16 days ago
O na to nie wpadlem,zaslepiony bylem analiza czasu zjazdu.Ale dzieki ze ktoś sie naprawde tym zainteresował,bo troche mnie to zaniepokoilo i myślałem ze gdzieś robie błąd.
md-quotelink
medal 5148
10 days ago
Hej pytanko takie, bo dopiero zaczynam:
O co chodzi i jak się analizuje paliwo przy ustalaniu strategii i zjazdów bo nie rozumiem tego ?

W trakcie wyścigu przed zjazdem mogę zmienić wartości jednak jak to się odnosi do całości wyścigu? Czy ustalona wartość paliwa w strategii jest już na cały wyścig czy jak ?

Z góry dzięki za odpowiedzi 
md-quotelink
medal 9974
10 days ago
Jest na cały wyścig. Musisz tylko brać pod uwagę że sytuacja na torze typu walka, używanie KERS, zwiększa zużycie paliwa. Więc mozliwe że będziesz musiał ręcznie modyfikować ilość tankowanego paliwa.
md-quotelink
medal 7191
3 days ago
Hej. Mam pytanie odnośnie kalendarza, zawsze jeździliśmy 20rund i nagle w tym sezonie wskoczyło 15 i system pokazuje że to jest max. Ma ktoś pomysł co się stało i jak wrócić do 20?
md-quotelink
medal 9974
3 days ago (Last edited by Darek Speed 23 hours ago)
Nie da się. Twórcy gry skrócili sezon do 15 GP. Teraz to jest standard. I bardzo dobrze bo nie będziemy mieli wymaksowanych bolidów.
md-quotelink
medal 8044
2 days ago
Ale z bolidami tez cos poknocono.Po co inzynier,jak na nowy sezon w bolidzie wszystko po 50,wyjatek slaba strona inzyniera-mniej niz 50 ale mocna strona tak samo jak wszystkie inne po 50.
md-quotelink
angle-double-left ios-arrow-back 13 14 15 16 17 ios-arrow-forward angle-double-right

You must be logged in to post a reply.